آیا باید در تمامی روزهای رویداد در محل برگزاری، حضور داشته ‌باشیم؟

بله.

آیا برای شرکت در رویداد، حتما باید به صورت تیم ثبت نام کنیم؟

خیر. شما به تنهایی ثبت‌نام می‌کنید و در واقع رویداد به گونه‌ای برگزار می‌شود که به شما فرصت آشنایی هر چه بیشتر را با شرکت‌کنندگان از طریق رویداد و کنگره سلامت همراه و . . . می‌دهد. شما تیم مورد نظر خود را از افراد حاضر در رویداد تشکیل می‌دهید.

آیا تمام اعضای تیم باید در رویداد کار کنند؟

حضور و تمرکز تمام وقت اعضای تیم  الزامی است.

آیا در شرایط خاص، می‌توانیم به جای خودمان کسی از دوستانمان در رویداد شرکت کنند؟

در موارد خاص با مسئولین رویداد هماهنگ شود.

آیا شرکت‌کنندگان رویداد فقط دانشجویان آی تی هستند؟

خیر. ثبت نام برای کلیه افراد امکان پذیر هست.

استارتاپ چیست؟

استارتاپ یک رویداد یا همایش، یک وب سایت و یا اپ موبایل نیست. استارتاپ یک شرکت کوچک که در حال درآمدزایی و رشد است، نیست. استارتاپ یک سازمان موقت است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس پذیر بوجود آمده است. استارتاپ ها، معمولا حول ایده های نوآورانه و خلاقانه بنا می شوند. در واقع فرد یا افرادی خوشفکر، با ایده های نو، در جستجوی روش هایی برای کسب درآمد از آن ایده و تولید انبوه محصولات یا خدمات مبتنی بر آن ایده هستند. نوآوری در استارتاپ ها، به شکل نوآوری در بازار یا نوآوری در محصولات و خدمات خود را نشان می دهد.

استارتاپ سلامت همراه چیست ؟

استارتاپ سلامت همراه یک رویداد آموزشی-تجربی با متد بین المللی است که در 6 روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی6 روز ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند. هدف از برگزاری این رویداد تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه اندازی کسب و کار شخصی و اجرایی کردن ایده های خود مطابق با اصول علمی کسب و کار می باشد. اسـتارتاپ، به شرکت های نوپایی گفته می شود که با یک ایـده سـاده و اولیه شروع می کنند و به سـرعت رشد می کنند. اسـتارتاپ ها به سـرمایـه هنـگفـتـی نیـاز نـدارنـد و با یـادگیـری سریـع و تـکنـولـوژی رشد می کنند.


اسـتارتاپ سلامت همراه یـک رویـداد آموزشی-تجربی است که همانند رویداد استارتاپ طراحی شده و به مدت یک هفته برگزار میگردد. در این رویدادآموزشی مشتاقان کـارآفرینی در حوزه سلامت گرد هم می آیـند تا با اشتراگ گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کـار بپـردازند.

بعد از انتخاب ایده و تشکیل تیم، چیکار قراره بکنیم؟

در مدت 6 روز روی کسب و کارتون کار میکنید و بوم کسب و کار رو تکمیل میکنید، بعد در پایان روز 6 مقابل داور ها باید از ایده خود دفاع کنید.

چه ایده هایی را شتابدهی می کنید؟

فقط ایده های حوزه بهداشت، درمان و سلامت

حتما بایستی ایده یا تیم داشته باشیم ؟

خیر، شما میتونید در رویداد شرکت کنید و در تیم هایی که برا ی ایده های منتخب تشکیل میشه، عضو شوید

در صورت تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود دارد؟

ثبت نام کنندگان به عنوان رزرو ثبت نام میشوند تا در صورت انصراف افراد جایگزین شوند.

زمان و مکان برگزاری رویداد ؟

- زمان این رویداد از تاریخ 13 تا 19 بهمن ماه 97 و از ساعت 15 تا 21 هر روز می باشد.


- مکان این رویداد نیز در شیراز، خیابان نشاط، جنب سالن صدرا و سینا و در شتابدهنده نوران می باشد.

سرمایه گذاری در پایان برنامه چگونه انجام می شود؟

**در پایان دوره در صورت تایید داوران شما شانس آن را دارید که استارتاپ خود را در مقابل شبکه سرمایه‌گذاران منتخب سلامت همراه، ارائه کنید. با بودن در استارتاپ سلامت همراه و شرکت کردن در جلسات شبکه سازی و آموزشی، این فرصت برای شما فراهم می‌شود تا آماده ارتباط برقرار کردن با این سرمایه گذاران باشید. استارتاپ سلامت همراه تیم ها را در فرایند مذاکرات برای جذب سرمایه و عقد قراردادهای لازم همراهی خواهد کرد.

فایده شرکت در رویداد چیست؟

حداقل مزیت شرکت، اجرای ابتدایی و رسیدن به حالت نمایش ایده است. لینک های ارتباطی مفید و پیدا کردن سرمایه گذار و کسب حمایت مراکز شتاب دهنده هم میتوانداز مزایای این رویداد باشد

نحوه‌ی ثبت نام در این رویداد چگونه است؟

از طریق سایت mhealth2019.sums.ac.ir ثبت نام کنید