در راستای برگزاری «سومین کنگره بین المللی سلامت همراه» و در بخش رویدادهای جانبی این کنگره، رویداد استارتاپ دمو جهت ارتباط مستقیم بین صاحبان ایده ، سرمایه ‌گذران و با حضور شرکت‌های نوپا، استارت‌آپ‌ها و ایده‌پردازان این حوزه برگزار می‌شود.

فناوری اطلاعات سلامت به عنوان یکی از صنایع سودآور در دنیا معرفی شده که از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. تنوع و گستردگی فعالیت‌های موجود در این صنعت امکان شکل‌گیری و ایجاد کسب‌وکارهای متنوع را فراهم می‌کند.

در حال حاضر، فعالیت در حوزه کسب و کارهای نوپا و به خصوص در حوزه سلامت از اهمیت بالایی برخوردار است. در کشور ما نیز چند سالی است که کسب و کارهای نوپا آغاز به کار کرده‌اند ولی استارتاپ‌های حوزه سلامت جایگاه خود را آن‌طور که باید پیدا نکرده‌اند.

کسب و کارهایی که در این رویداد شرکت نموده اند می توانند از فرم ثبت نام درخواست خود را جهت شرکت در رویداد ثبت نمایند. این درخواستها پس از بررسی داوران جهت شرکت در رویداد انتخاب میگردند.

گفتنی است طبق توافق به عمل آمده با کنسرسیوم کسب و کارهای الکترونیک گراد ، استارتاپ ها و صاحبان ایده حتی در صورت عدم پذیرش در استارتاپ دمو ، می توانند با همکاری این شرکت نسبت به تکمیل طرح اقدام نموده و جهت جذب سرمایه گذار اقدام نمایند.

     RemitONE Money Transfer System Demo