635613344774518334 ثبت‌ نام در بخش نمایشگاهی
دبیرخانه سومین کنگره بین المللی سلامت همراه، در راستای حمایت از کسب‌ وکارها و استارتاپ های حوزه سلامت همراه، فضای ‌نمایشگاهی مطلوبی را بدین منظور  اختصاص داده است.
شرکتها، کسب‌ وکارهای نوپا، استارتاپ ها و مراکز مرتبط با بهداشت و درمان که دارای محصولات در این حوزه هستند و علاقمند به حضور در بخش نمایشگاهی هستند، می‌توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه 27 بهمن ماه 97 نسبت به ثبت‌ نام نهایی و پرداخت وجه خود برای حضور در این بخش از سومین کنگره بین المللی سلامت همراه اقدام کنند. 
همچنین فرصت تکمیل اطلاعات جهت ارسال اطلاعات برای طراحی بنرها، کارتهای تردد و ... غرفه‌های  نمایشگاه، تا  27 بهمن ماه خواهد بود.
علاقه‌مندان تنها با پرداخت مبلغ 400/000 تومان، امکان حضور در نمایشگاه واسکان درشهر شیراز را کسب خواهند کرد که مابقی هزینه توسط اسپانسرها پرداخت گردیده و کنگره سایر هزینه‌های حضور و تجهیز سالن نمایشگاهی را بر عهده خواهد گرفت.
 
emayat برخی از این حمایت ها عبارتند از :
 
- تجهیز کلیه غرفه ها به امکانات لازم مانند بنر تبلیغاتی، میز و صندلی و ...
- اسکان رایگان برای افراد حاضر در غرفه ها (حداکثر 2 نفر)
- امکان شرکت در بخش مسابقه با جوایز نقدی
- ثبت نام در کارگاه های جانبی کنگره با تخفیف بسیار مناسب 
- اینترنت رایگان
- .....
شرکت ها و استارتاپ هایی که  علاقمند به حضور در غرفه‌های بزرگ‌ تر هستند، می بایست درخواست خود را بصورت مجزا ارائه نمایند.
davariقوانین و مقررات بخش نمایشگاهی  به این شرح است:
 
1. ساعات بازدید از نمایشگاه 8 تا  17:30 می باشد.
2. هیچ غرفه داری تا روز بعد از اختتام نمایشگاه مجاز به تعطیل نمودن غرفه خود نخواهد بود.
3. شرکت کنندگان مجازبه واگذاری غرفه به غیر وهمچنین اشتراک و یا تغییر در رشته فعالیت غرفه های خود نمی باشند.
4. رعایت کلیه قوانین جاری کشور و بخشنامه ها و ضوابط حاکم برجامعه از جمله رعایت و حفظ کامل شئونات اسلامی و پوشش مناسب جهت عوامل غرفه داران محترم در نمایشگاه الزامی می باشد .ضمنا از نصب هر گونه پوستر تبلیغاتی که مغایر با شئونات اسلامی است جدا خودداری شود.
5. استفاده از استند بیرون از فضای نمایشگاهی و همچنین استفاده از سیستم های صوتی ممنوع می باشد. 
6. هر غرفه می بایست تمهیدات لازم برای نمایش محصولات و ارائه اطلاعات لازم به بازدید کنندگان از قبیل مانیتور، تلویزیون، تبلت، بروشور و .... را در نظر بگیرد و به بهترین شکل ممکن اطلاعات محصولات خود را به بازدید کنندگان منتقل نماید.
7. هر شرکت  می‌تواند حداکثر سه نفر برای حضور در هر غرفه‌ معرفی کند. در همین راستا شرکت موظف است در هنگام ثبت‌ نام نهایی نام و نام خانوادگی افراد حاضر در هر غرفه را وارد نموده و یک عکس ۴*۳ را جهت صدور کارد تردد به دبیرخانه تحویل نماید. به همراه داشتن کارت، برای ورود و خروج غرفه داران الزامی است .
8. نمایشگاه در تاریخ 1 و 2 اسفندماه 97 در مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز واقع در خیابان ساحلی برپا می گردد و ثبت نام کنندگان در بخش نمایشگاهی می بایست از ساعت 16 تا 21 روز 30 بهمن ماه 97 جهت دریافت غرفه و محل اسکان  به محل نمایشگاه مراجعه نمایند.